Hledám bio rodinu

odbornik
Příspěvky: 211
Registrován: 2. září 2014, 21:45

Re: Hledám bio rodinu

Nový příspěvek od odbornik » 29. srpen 2018, 11:29

Vážená paní,
zdravíme Vás ze Střediska NRP.

Obracíte se na nás s dotazem ohledně biologické rodiny. Naše organizace bohužel nedisponuje s žádnými infirmaceni o dětech, keré byly dány k adopci ani o jejich biologických rodinách.
Pokud jsme správně pochopili, hledáte své mladší biologické sourozence. Informace o nich v žádných dokumentech, které se vztahují k Vašemu narození samozřejmě ještě nebudou.

Zkuste se ptát ve svém nejbližším okolí, pokud to je možné. Adoptivní rodiče, vzdálenější příbuzní mohou nějaké informace mít. Třeba si někdo vybaví nějaké další podrobnosti, které Vás dále nasměruji v hledání.
Nejlepší možností je využít službu Ministerstva vnitra, která slouží k vyhledávání osob. Posílám Vám na tuto službu odkaz:
http://www.mvcr.cz/clanek/zprostredkova ... 11838.aspx

Žádost o tuto službu můžete vyplnit na nejbližší matrice. Platí se za ni poplatek 500,- Kč. Pokud se jim podaří Vaše příbuzné vypátrat, osloví je a předají jim na Vás kontakt. Oni se sami rozhodnou, zda se s Vámi budou chtít spojit. Vy se bohužel nedozvíte, zda se je nepodařilo dohledat či zda se nechtějí kontaktovat.

Další možností je zkusit hledat sourozence na sociálních sítích nebo využít služby TV programu Pošta pro tebe.

Pokud budete chtít, zavolejte na naši infolinku č. 233 356 701 a vše ještě můžeme probrat po telefonu.

Přejeme Vám mnoho štěstí při hledání Vaší rodiny.

S pozdravem,

Středisko náhradní rodinné péče

Odpovědět