Domů » Jak s dětmi mluvit o sexu, intimitě a jejich těle?

Jak s dětmi mluvit o sexu, intimitě a jejich těle?

03. 11. 2023
Celá ČR
Seminář velmi doporučujeme jak pro adoptivní rodiče velmi malých dětí, tak i dětí starších či dospívajících. Probereme jak pracovat s tímto tématem a vhodně...

Seminář velmi doporučujeme jak pro adoptivní rodiče velmi malých dětí, tak i dětí starších či dospívajícíchProbereme jak pracovat s tímto tématem a vhodně usměrňovat projevy ve všech vývojových fázích.

Na semináři se podíváme na to, jak s dětmi mluvit, aby porozuměly, co jim chceme o sexu a pohlaví říci i jak správně usměrňovat některé jejich projevy doma či na veřejnosti. Toto téma také velmi souvisí s nastavením osobních hranic. 

Jak nebýt směšný, trapný anebo necitlivý v tak choulostivých otázkách ohledně pohlavního styku, oplodnění, menstruace a poluce?

 

Seminář je pro osvojitele a zájemce o náhradní rodičovství zdarma. Akce je podpořena z projektu MPSV Rodina.

Akce není určena pro pěstouny.

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro on-line vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.