Domů » Klub osvojitelů naživo – severní Čechy

Klub osvojitelů naživo - severní Čechy

8. 12. 2023
Cukrárna Pod Lesem, Křižíkova 516/10a, Dubí
Setkání zájemců o osvojení, osvojitelů a jejich dětí ze severu Čech v cukrárně nad kakaem - bude prostor na seznámení se, sdílení i dotazy.

Setkání zájemců o osvojení, osvojitelů a jejich dětí ze severu Čech v cukrárně nad kakaem – bude prostor na seznámení se, sdílení i dotazy. Menší děti si pohrají v herničce, starší děti s námi můžou sdílet své radosti i starosti související s adopcí.

K dispozici Vám bude terapeutka Zuzana Junková  a poradkyně z Dobré rodiny Lenka Seinerová. Na setkání je třeba se předem přihlásit. (Účastníci si na místě platí útratu – ceny jsou lidové:-)

V případě dotazů se můžete obrátit na Lenku Seinerovou – lenka.seinerova@dobrarodina.cz, 724 111 917.

Cukrárna Pod Lesem, Křižíkova 516/10a, Dubí – více informací o místě setkání ZDE a tady najdete MAPU (parkovat lze v okolních ulicích, případně na nedalekém parkovišti, nebo můžete dojet autobusem na zastávku “Dubí, lázně” a dojít kousek pěšky.) Pokud máte před setkáním čas a chuť, doporučujeme procházkou prozkoumat okolí – adventní výzdoba kolem kostela, prodejna Dubského perníku, Paraplíčko..

Těšíme se!

Klub je zdarma – aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Další informace naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.