Domů » Konference – Terapeutické rodičovství vycházející z Dyadické vývojové psychoterapie

Konference - Terapeutické rodičovství vycházející z Dyadické vývojové psychoterapie

20.-21. 3. 2024
Kongresové centrum, Praha 6
Konference „Terapeutické rodičovství vycházející z Dyadické vývojové psychoterapie“ je možností, jak se seznámit se zásadami terapeutického rodičovství.

Konference „Terapeutické rodičovství vycházející z Dyadické vývojové psychoterapie“ je jedinečnou možností, jak se seznámit se zásadami terapeutického rodičovství z úst nejpovolanějších. Máme velkou radost, že naše pozvání přijala Kim Goldingová, která tento koncept se svými spolupracovníky vytvořila.

Všichni víme, že vychovávat děti, které byly vystaveny zanedbávání, týrání a zneužívání či prožily opuštění a ztrátu své biologické rodiny, není jednoduché. Adoptivní rodiče, pěstouni a odborníci, kteří je na jejich nelehké cestě doprovází, mnohdy obtížně hledají cesty, jak jim pomoci překonat následky vývojového traumatu, které utrpěly.

Zkušenost ukazuje, že tyto děti potřebují vedle běžné výchovy i léčivé rodičovství, které zohledňuje jejich vývojové i terapeutické potřeby a učí dospělé rozumět jejich vnitřnímu světu. Právě terapeutické rodičovství je cestou, která nabízí účinná řešení.

Registrace je možná do 20. ledna 2024 v tomto odkazu.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.