Domů » Předávání dětí z přechodné pěstounské péče do následné péče

Předávání dětí z přechodné pěstounské péče do následné péče

22. 3. 2024
Srdečně Vás zveme na setkání s autory publikace Předávání dětí z přechodné pěstounské péče do následné péče, kterou vydala Dobrá rodina.

Srdečně Vás zveme na setkání s autory publikace Předávání dětí z přechodné pěstounské péče (PPPD) do následné péče, kterou vydala Dobrá rodina. Seznámíte se s tím, jak kniha vznikla, z čeho autoři čerpali, jaké postupy se v praxi osvědčily. Setkání je určeno pro přechodné pěstouny a osoby, které budu přebírat dítě z PPPD. Obě cílové skupiny se dozvědí více o tom, jak přenést citové pouto na přebírající rodinu a co pomáhá dítěti zvládnout přechod do následné péče, jak naplánovat předávání dítěte i jak podat návrh k soudu.

Součástí setkání bude prostor pro otázky k předávání dětí z PPPD.

Kniha ke stažení zde: https://dobrarodina.cz/predavani-ditete-z-pppd-do-nasledne-pece/

Setkání je zdarma a je určeno zejména pro přechodné pěstounky a pěstouny a pro osoby, které budou přebírat dítě z PPPD do následné péče .

Kapacita setkání je omezena, v případě, že zjistíte, že se nakonec nemůžete zúčastnit, prosíme o včasné odhlášení se z akce.

Akce je podpořena z projektu MPSV Rodina.

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online setkání se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny, jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat, přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před akcí.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.