Domů » Skupina Olomouc: sdílení a inspirace v adopci

Skupina Olomouc: sdílení a inspirace v adopci

18. 6. 2024
Erbenova 2, Olomouc
Tento klub bude zejména zaměřen na sdílení, co se v nás skutečně odehrává. Bez posuzování, bez výčitek, bez pochyb, co si ostatní pomyslí.

Srdečně Vás zveme na klub osvojitelů v Olomouci.

Zváni jsou všichni, pro které je Olomouc tím správným místem na setkání 🙂

Být rodičem s sebou přináší mnoho výzev. Pro osvojitele to platí dvojnásob. Spousta běžných výchovných postupů nezabírá, rady okolí nepomáhají a často můžou i “bolet”. A při tom se všichni jako rodiče chceme cítit dobře a zažívat s dětmi příjemný čas a rozumět si.

Tento klub bude zejména zaměřen na sdílení, co se v nás skutečně odehrává. Bez posuzování, bez výčitek, bez pochyb, co si ostatní pomyslí. Na setkání můžete otevřít jakékoli téma, které se týká Vašeho rodinného fungování, a které chcete sdílet s ostatními. Mimo jiné se bude jednat o ochutnávku terapeutického rodičovství. Účastníci budou mít možnost prostřednictvím praktických cvičení vyzkoušet konkrétní situace, které zažívají v běžném životě se svým dítětem.

Setkání povede Bc. Jana Hlobilová, sociální pracovnice a koordinátorka aktivit pro náhradní rodiny a zájemce o NRP pro Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj.

V případě dotazů prosím kontaktujte regionální poradkyni: Jolana Večeřová, jolana.vecerova@dobrarodina.cz, +420 778 473 329.

Sejdeme se na olomoucké pobočce Dobré rodiny – Erbenova 270/2, 779 00 Olomouc – v blízkosti tramvajové zastávky: Nádraží Město.

Na tomto klubu preferujeme účast bez dětí a hlídání primárně nezajišťujeme. Děkujeme za pochopení!

Tyto kluby jsou pro Vás díky projektu MPSV ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Akce není určena pro pěstounské rodiny s uzavřenou dohodou o výkonu pěstounské péče.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.