Domů » Poradna » Adopce
Datum:
21 března, 2023
Autor dotazu:
Andrea
Adopce
Dobrý den potřebuji poradit chtěla bych si osvojit syna me neteře která ho momentálně dala do dětského domova .. jenže s neteří jsem se bavila ohledně jejího syna ta nesouhlasí … měla kvůli tomu soud a toho sviho syna nedostane jackoliv už dala víc dětí příč…. její syn chodí do první třídy maho má sestra jen na víkendy a když mi sestra volá mluvím s malim říká mi této chci bydlet stebou…. poradíte mi prosím… já mám 2+1 být děti už mám dospělé už mají vše sví … prosím o radu co mám dělat.dekuji

Dobrý den,

Děkujeme Vám za dotaz. Bohužel nemáme dostatek informací, abychom Vám byli schopni adekvátně poradit. Doporučujeme, abyste se obrátila na odbor sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD) v místě trvalého bydliště Vaší neteře, matky dítěte. Tento úřad vede spisovou dokumentaci chlapečka a může Vám sdělit podrobnější informace ohledně možnostech svěření chlapečka do Vaší péče.

S vyhledáním přesného kontaktu Vám rádi pomůžeme. Obraťte se prosím případně na naši infolinku na čísle 725 756 505 nebo na email info@nahradnirodina.cz.

Tým Střediska náhradní rodinné péče

Kontakt
Středisko náhradní rodinné péče, spolek
info@nahradnirodina.cz
+420 725 756 505

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.