Domů » Hlasy dětí v adopci, aneb online sdílení s mladými dospělými, kteří byli v dětství adoptováni

Hlasy dětí v adopci, aneb online sdílení s mladými dospělými, kteří byli v dětství adoptováni

7. 11. 2024
Celá ČR
Srdečně vás zveme na online moderované setkání s mladými dospělými, kteří byli v dětství adoptováni - budou sdílet svoje osobní příběhy a přiblíží nám témata.

Srdečně vás zveme na online moderované setkání s mladými dospělými, kteří byli v dětství adoptováni – budou sdílet svoje osobní příběhy a přiblíží nám témata, která řeší adoptované děti.

Ať již je to vliv prenatálního vývoje, odloučení od biologické rodiny, hledání vlastní identity, vztah k adoptivním rodičům, dopad adopce na další vztahy a vnitřní pocity či téma spojená s vlastním rodičovstvím.

Tímto setkáním chceme symbolicky připomenout měsíc adopce, za který je v zahraničí považován právě listopad.

Bude prostor i pro Vaše otázky!

Setkání je zdarma a je určeno zejména pro osvojitele a zájemce o náhradní rodičovství a také jejich blízké. Dále je určen také veřejnosti, v rámci osvěty v tomto tématu.

Akce je podpořena z projektu MPSV Rodina.

Akci nelze započítat pěstounům do povinného vzdělávání.

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro on-line vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.