Domů » Obavy budoucích náhradních rodičů: Výchova dítěte minoritního etnika

Obavy budoucích náhradních rodičů: Výchova dítěte minoritního etnika

17. 6. 2024
Celá ČR
Co to vůbec je etnicita? Čeho se náhradní rodiče bojí v souvislosti s etnicitou dítěte? Jaké jsou oprávněné a zbytečné obavy?

Setkání je určeno zejména pro zájemce o adopci či pěstounství, pro žadatele v přípravách či rodiny čekající na přijetí dítěte. 

Co to vůbec je etnicita? Čeho se náhradní rodiče bojí v souvislosti s etnicitou dítěte? Jaké jsou oprávněné a zbytečné obavy? Jak v dítěti budovat zdravou identitu s ohledem na jeho původní rodinu? Přijďte o tom přemýšlet společně.

Toto setkání je pro Vás ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Pokyny k online vzdělávání:

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny, jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro online vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.