Domů » Setkání pro zájemce a žadatele o NRP I.

Setkání pro zájemce a žadatele o NRP I.

16. 9. 2024
Celá ČR
Setkání je určeno zejména pro zájemce a žadatele o pěstounství dlouhodobé, přechodné a o osvojení.

Setkání je určeno zejména pro zájemce a žadatele o pěstounství dlouhodobé, přechodné a o osvojení.

Rádi byste se dozvěděli více informací, jak se stát náhradním rodičem? Potřebovali byste zjistit základní informace nebo si je upřesnit? Chtěli byste vědět, jaký musíte udělat první krok na cestě k pěstounství nebo adopci? Co musíte splňovat, abyste mohli podat žádost? Jak to celé funguje? Jaké je to být náhradním rodičem? Jaká máte práva a povinnosti? Na koho se můžete obrátit a kdo Vám může pomoci?  Na co se připravit po přijetí dítěte?

Jestli máte takové nebo podobné otázky, tak se na Vás budeme těšit na seminářích, které jsou pro Vás připraveny k těmto tématům. Budeme rádi, když si připravíte i další dotazy, které by Vás zajímaly – aneb žádná otázka není ani špatná ani hloupá.

Moc rádi Vám poradíme, podpoříme a pomůžeme na Vaší cestě k náhradnímu rodičovství. Nás osobně totiž náhradní rodičovství pořád naplňuje, dává velký smysl, radost a lásku.

Toto setkání je pro Vás ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. 

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Pokyny k online vzdělávání:

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro online vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.