Domů » Setkání pro zájemce a žadatele o NRP II.

Setkání pro zájemce a žadatele o NRP II.

23. 9. 2024
Celá ČR
Setkání je určeno zejména pro zájemce a žadatele o pěstounství dlouhodobé, přechodné a o osvojení.

Setkání je určeno zejména pro zájemce a žadatele o pěstounství dlouhodobé, přechodné a o osvojení.

Rádi byste se dozvěděli více informací, jak se stát náhradním rodičem? Potřebovali byste zjistit základní informace nebo si je upřesnit? Jak to celé funguje? Jaké je to být náhradním rodičem? Jaká máte práva a povinnosti? Na koho se můžete obrátit a kdo Vám může pomoci?  Na co se připravit po přijetí dítěte?

Jestli máte takové nebo podobné otázky, tak se na Vás budeme těšit na seminářích, které jsou pro Vás připraveny k těmto tématům. Budeme rádi, když si připravíte i další dotazy, které by Vás zajímaly – aneb žádná otázka není ani špatná ani hloupá.

Moc rádi Vám poradíme, podpoříme a pomůžeme na Vaší cestě k náhradnímu rodičovství. Nás osobně totiž náhradní rodičovství pořád naplňuje, dává velký smysl, radost a lásku.

Toto setkání je pro Vás ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina. 

Setkání není určeno pro pěstounské rodiny, které již mají uzavřenou dohodu o výkonu pěstounské péče se svojí doprovázející organizací.

Pokyny k online vzdělávání:

Pro online vzdělávání je potřeba mít stabilní a běžně rychlé internetové připojení. Vyžaduje se také mikrofon a kamera, pokud toto nemá Vás počítač, můžete použit chytrý mobilní telefon nebo tablet.

Online seminář se uskuteční prostřednictvím komunikačního programu Zoom (www.zoom.us). Program je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Není potřeba si vytvářet v programu žádný účet.

Pokyny jak si stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom a jak ji používat pro online vzdělávání přijdou přihlášeným účastníkům s předstihem před vlastním vzděláváním.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.