Domů » Skupina Olomouc: sdílení a inspirace v adopci – Terapeutické rodičovství II.

Skupina Olomouc: sdílení a inspirace v adopci - Terapeutické rodičovství II.

16. 10. 2024
Erbenova 2, Olomouc
Tentokrát Vám nabízíme druhou ochutnávku terapeutického rodičovství. Účastníci budou mít možnost prostřednictvím praktických cvičení vyzkoušet konkrétní situace

Srdečně Vás zveme na klub osvojitelů a žadatelů o náhradní rodinnou péči v Olomouci. Zváni jsou všichni, pro které je Olomouc tím správným místem na setkání 🙂

Tentokrát Vám nabízíme druhou ochutnávku terapeutického rodičovství. Účastníci budou mít možnost prostřednictvím praktických cvičení vyzkoušet konkrétní situace, které zažívají v běžném životě se svým dítětem.  Setkáním Vás provede velmi zkušená Bc. Jana Hlobilová, sociální pracovnice a koordinátorka aktivit pro náhradní rodiny a zájemce o NRP pro Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj.

Být rodičem s sebou přináší mnoho výzev. Pro osvojitele a ostatní náhradní rodiče to platí dvojnásob. Spousta běžných výchovných postupů nezabírá, rady okolí nepomáhají a často můžou i “bolet”. A při tom se všichni jako rodiče chceme cítit dobře a zažívat s dětmi příjemný čas a rozumět si.

Klub bude zaměřen na sdílení, a to bez posuzování, bez výčitek, bez pochyb, co si ostatní pomyslí. Na setkání můžete otevřít jakékoli téma, které se týká Vašeho rodinného fungování, a které chcete sdílet s ostatními.

V případě dotazů prosím kontaktujte regionální poradkyni: Jolana Večeřová, jolana.vecerova@dobrarodina.cz, +420 778 473 329.

Sejdeme se na olomoucké pobočce Dobré rodiny: Erbenova 270/2, 779 00 Olomouc – v blízkosti tramvajové zastávky: Nádraží Město.

Na tomto klubu preferujeme účast bez dětí a hlídání primárně nezajišťujeme. Děkujeme za pochopení!

Tyto kluby jsou pro Vás díky projektu MPSV ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Akce není určena pro pěstounské rodiny s uzavřenou dohodou o výkonu pěstounské péče, které nejsou zároveň i osvojitelé či zájemci o náhradní rodinnou péči.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.