Domů » Skupina Severní Čechy: sdílení a inspirace v adopci

Skupina Severní Čechy: sdílení a inspirace v adopci

11. 12. 2024
Novoveská 3107, Teplice
Srdečně Vás zveme na další klub osvojitelů v Teplicích, zváni jsou všichni, pro které jsou Teplice tím správným místem na setkání.

Srdečně Vás zveme na další klub osvojitelů v Teplicích, zváni jsou všichni, pro které jsou Teplice tím správným místem na setkání:-)

Být rodičem s sebou přináší mnoho výzev. Pro osvojitele to platí dvojnásob. Spousta běžných výchovných postupů nezabírá, rady okolí nepomáhají a často můžou i “bolet”. A při tom se všichni jako rodiče chceme cítit dobře a zažívat s dětmi příjemný čas a rozumět si.

Proto Vás zveme na další podpůrné setkání osvojitelů, kde v bezpečném a tolerantním prostoru budeme moct sdílet, co se v nás skutečně odehrává. Bez posuzování, bez výčitek, bez pochyb, co si ostatní pomyslí.

Na setkání můžete otevřít jakékoli téma, které se týká Vašeho rodinného fungování, a které chcete sdílet s ostatními. Dostane se vám přijetí, a pokud budete chtít, i zkušenosti, rady a inspirace od ostatních.

Součástí setkání jsou i jednoduchá praktická cvičení zaměřená především na vnitřní i tělesné uvolnění.

Setkání volně vede Zuzana Junková, psychoterapeutka a lektorka Dobré rodiny.

V případě dotazů prosím kontaktujte regionální poradkyni: Lenka Seinerová, lenka.seinerova@dobrarodina.cz, +420 724 111 917.

V rámci této skupiny/klubu se budeme setkávat několikrát ročně a sdílet co je potřeba, samozřejmě vždy přidáme nějaké poznatky a inspiraci navíc. 

Teplická pobočka Dobré rodiny – Novoveská 3107 – zvonek Dobrá rodina najdete u předního vchodu se schody. Neplacené parkoviště i autobusová zastávka (Teplice, Novoveská) jsou hned před domem.

Na tomto klubu preferujeme účast bez dětí a hlídání primárně nezajišťujeme (po předchozí domluvě je možné zajistit). 

Tyto kluby jsou pro Vás díky projektu MPSV ZDARMA. Aktivity projektu jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

Akce není určena pro pěstounské rodiny s uzavřenou dohodou o výkonu pěstounské péče.

Více informací naleznete zde.

Projekt vznikl díky vzájemné spolupráci

Partneři projektu

Pražské hotely Hilton

© Všechny fotografie byly použity z webové stránky Pexels.com a z archivu Střediska náhradní rodinné péče, spolek.